Kontakter

Carl-Johan Palmquist

Projektledning, projektering, dimensionering

0370-501 521
070-562 79 88
carl-johan@byggbyran.se

Johan Lindow

Projektering, dimensionering, BIM

0370-501 529
072-587 15 39
johan@byggbyran.se

Andreas Lätth

Projektledning, projektering, dimensionering, kontrollansvarig (N)

0370-501 522
070-632 03 72
andreas@byggbyran.se

Hans-Eric Eriksson

Projektledning, byggledning, besiktning, kontrollansvarig (N)

0370-501 524
070-651 86 48
hans-eric@byggbyran.se

Hugo Fröjd

Projektering, dimensionering

0370-501 523
073-849 28 28
hugo@byggbyran.se

Carl-Axel Bergstrand

Projektering, dimensionering

0370-501 526
072-513 56 01
carl-axel@byggbyran.se

Efraim Josefsson

Projektering, dimensionering

0370-501 525
073-801 34 24
efraim@byggbyran.se

Linda Kronholm

Projektering, dimensionering

0370-501 528
073-976 79 07
linda@byggbyran.se

Petter Gustavsson

Projektledning, projektering, dimensionering

0370-501 527
070-295 12 76
petter@byggbyran.se

Peter Englund

Projektledning, byggledning, besiktning, kontrollansvarig (K), certifierad sakkunnig tillgänglighet (TIL)

0370-501 764
070-624 91 68
peter@byggbyran.se

Adrian Hilding

Kontrollansvarig (N), energiutredning, projektering

0370-501556
073-365 17 65
adrian@byggbyran.se

Fredrik Öberg

Projektering, dimensionering

0370-501 765
076-119 28 98
fredrik@byggbyran.se

Magnus Lindow

Projektledning, byggledning, besiktning, kontrollansvarig (K)

0370-980 42
070-550 99 22
magnus@byggbyran.se

David Rosenlund

Projektering, dimensionering

0370-50 15 57
072-401 70 59
david@byggbyran.se

Byggingenjörsbyrån i Gnosjö

Besöksadress
Storgatan 9A
335 30 GNOSJÖ

Telefon 0370-980 65
info@byggbyran.se

Besöksadress
Kompanigatan 1-2
553 05 JÖNKÖPING
info@byggbyran.se

Besöksadress
Hulda Lindgrens gata 8
421 31 GÖTEBORG
info@byggbyran.se